Pokoj No. 3

Dvoulůžkový pokoj s číslem 3 je určen pro romanticky naladěné páry, které mají rády jednoduchý čistý styl, ale zároveň také ocení jeho nápaditě umístěná zrcadla, která krásně zvětšují a prosvětlují celý prostor. Pokoj je vybaven pohodlnou manželskou postelí a stylovým retro křesílkem u elektrického krbu, který ještě více umocní romantický nádech pokoje. Samozřejmostí je nablýskaná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem a také samostatné wc. Více informací a fotografií pokoje najdete zde.

Apartmán

Stylový apartmán Vám poskytne vše, co potřebujete pro plnohodnotný pobyt ve městě. Najdete zde plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, sporákem s el. troubou, lednici i mikrovlnnou troubu a menší jídelní stůl, apartmán dále dvěma schůdky pokračuje do krásné obývací části se sedací soupravou, televizí a krásným moderním el. krbem. Příjemný odpočinek na Vás pak čeká v neméně příjemné mezonetové ložnici, výhodou je také prostorná koupelna se sprchovým koutem, vanou, umyvadlem a wc.

Pokoj No. 6

Další z nejoblíbenějších pokojů v našem penzionu je dvoulůžkový pokoj s číslem 6, který je zařízen a dekorován do námořnického stylu. Pokoj je laděn do modrých tónů a nabízí velmi pohodlné letiště, televizi, praktickou šatní skříň a další úložné prostory. Na pokoji také najdete koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem a samostatné wc.

Pokoj No. 11

Pohodlný jednolůžkový pokoj s nadstandardně širokou postelí Vám poskytne dostatečný komfort při kratších i dlouhodobých pobytech. Útulný podkrovní pokoj je účelně zařízen šatní skříní, moderní TV, zrcadlem a odkládacím prostorem pro Vaše zavazadla. Samozřejmostí je hezká a především 100% čistá koupelna se sprchovým koutem, wc a umyvadlem.

Pokoj No. 8

Jednolůžkový pokoj s číslem osm se nachází v prvním patře penzionu a poskytne Vám nejen pohodlí při Vašich služebních či soukromých cestách, ale také příjemnou domáckou atmosféru. Pokoj je vybaven pohodlnou postelí s nadstadnartní šířkou, moderní televizí, šatní skříní a odkládacím stolkem s botníkem. Samozřejmě nechybí také jednoduchá, ale účelná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a přepážkou odděleným wc.